HELM KIMYA LTD. ŞIRKETI
Skip to main content

HELM Kimya Ltd. Şirketi ile iletişime geçin

HELM Kimya 1986 yılında kuruldu.

Büyümekte olan zorlu Türkiye pazarında 30 yılı aşkın süredir faaliyet göstermekteyiz. Halihazırda üst düzey pazarlama ve lojistik hizmeti ile yıllık 250.000 mt' dan fazla kimyasal ürün dağıtmaktayız.

Çalışanlarımızın Misyonumuza bağlılığı üst düzeydedir:

“Hedefimiz, HELM AG'nin Türkiye'deki stratejik kimyasal hammaddelerinin pazarlanması ve dağıtımında sınıfının en iyisi olmasıdır. Uzun vadeli güvenilir ve kârlı bir ortaklık hedefleyen Türk tüketiciler için ihtiyaç duyulan kimyasalların tercih edilen tedarikçisi olmayı hedefliyoruz.

Eczacılık sektöründe, küresel ölçekte faaliyet gösteren HELM AG’nin portföyünü desteklemek için jenerik ilaçların geliştirilmesinde Türk ortaklarla akıllıca işbirlikleri yapıyoruz.

Organizasyonumuzda, sektörlerinde sınıfının en iyisi olan insanları istihdam ediyor, geliştiriyor ve böylece onların en yüksek kaliteye, mükemmel performansa ve sürdürülebilir kârlılığa odaklanmalarını sağlıyoruz.

HELM Kimya'nın tüm çalışanları her zaman sınıfının en iyisi olan bir performansı hedeflemektedir ve gerektiğinde günlük ve yaşam boyu öğrenme ve iyileştirmeye kendini adamıştır.

Vizyonumuz, tedarikçilerimize ve müşterilerimize ve dolayısıyla hissedarımız HELM AG'ye sürdürülebilir değer katarak Türkiye piyasasını HELM AG'nin küresel ağının önemli bir parçası olarak tutmak ve daha da geliştirmektir.

HELM Kimya ekibi sizinle iletişime geçmekten, hem şirketinize hem de HELM’e sürdürülebilir değer katan uzun süreli bir iş ortaklığı kurmaktan gurur duyacaktır.