"HELM AG'ye Hoşgeldiniz."

HELM AG, 120 yıl içinde geleneksel ticari işletme kimliğinden sıyrılarak uluslararası kimyasal ürünler, tıbbi ilaçlar ve gübre pazarında kurumsal holding şirketlerinden bağımsız olarak faaliyet gösteren dünyanın önde gelen işletmelerinden biri haline gelmiş olan bir aile şirketidir.

Her yıl ortaya konulan etkileyici rakamlar, HELM’in geleceği düşünen yönetiminin elde ettiği sonuçları ve 30’u aşkın ülkedeki şubelerde ve ortak teşebbüslerde görev yapan çalışanlarımızın olağanüstü bağlılıklarını bir kez daha gözler önüne sermektedir. Şirketin kilit pazarlardaki küresel varlığı, müşterilere yakın olarak en iyi hizmetin sağlanmasını garanti altına alır.

Örnek niteliğinde bağlılıkla fevkalade bir performans gösteren ekibimizle gurur duyuyoruz. HELM ekibini diğerlerinden farklı kılan, derin uzman deneyiminin yanı sıra her çalışanın sorumluluk alması, inisiyatif kullanması ve yaratıcı olmasıdır. İlgi çekici görevler ve kariyer gelişimi olanakları sunan başarılı ve dinamik bir şirkette kariyer fırsatları arayan bir yeni çalışan, stajyer veya yeni mezun olarak operasyonlarımızda size de yer vermek isteriz. 

Doğru kararı vermenizde size rehberlikten etmekten memnuniyet duyacağız. Bu sayede çok çeşitli görevleri, yönleri ve fonksiyonları ile HELM Grubu’nu, bizim sizden beklentilerimizi ve bunların yanı sıra çalışanlarımıza ne gibi olanaklar sunduğumuzu keşfedebileceksiniz. Ayrıca bu süreçte, HELM’in bu açıdan - hem beklentilerimiz hem de alacağınız ücretlendirme ve yan haklar açısından - diğer işverenlerden ne kadar farklı olduğunu göreceksiniz.

Bu arada, dünya çapında yaklaşık 1.600 çalışan HELM çatısı altında güvenli bir temel üzerinde profesyonel kariyerlerini sürdürüyor. Siz de aramıza katılmak ve başarımızı paylaşmak istiyorsanız, HELM AG'ye hoş geldiniz!