Get in touch with HELM Kimya

The team that provides the service you expect.

30 yılı aşkın bir süredir faaliyetteyiz.

Mükemmel pazarlama ve lojistik hizmetlerimizin verdiği güçle, hâlihazırda 245 bin metrik tonun üzerinde kimyasal ürün dağıtımı yapıyoruz.

Çalışanlarımız, misyonumuza yürekten bağlıdır:

Amacımız, HELM AG kimyasal ham maddelerinin Türkiye’de pazarlanıp dağıtılmasında sınıfının en iyisi olmaktır. Müşterilerimizin tercih ettiği B2B grubu tedarikçi olmayı, güvenilir, karlı ve uzun dönemli bir ortaklık kurmayı amaç ediniyoruz.

İlaç alanında, pazarın en yeni jenerik tibbi ürünlerini geliştirmek için Türkiye’deki çözüm ortaklarımızla rasyonel işbirlikleri kuruyoruz ve bu ürünleri küresel ölçekte pazarlayarak HELM AG portföyünü desteklemek amacıyla çalışıyoruz.

Şirket genelinde, kendi sektörünün en iyisi olma vasfına sahip çalışanları işe alır, geliştirir ve üstün kalite, mükemmel performans ve sürdürülebilir kârlılığa odaklanırız.”

HELM Kimya çalışanları, sınıfının en iyisi olmayı hedeflemektedir. Hem gündelik hayatta hem de yaşam boyu uzun vadede öğrenme ve gelişim sağlamaya odaklanmaktadır.

Vizyonumuz, global HELM Grubu ağının önemli bir parçası olarak Türkiye pazarını kalıcı hale getirmek ve daha da geliştirmek, tedarikçilerimize, B2B müşterilerimize ve dolayısıyla ana şirketimiz HELM AG’ye sürdürülebilir değer katmaktır.

HELM Kimya ekibi sizinle iletişime geçmekten ve hem şirketinize hem HELM’e sürdürülebilir değer katan uzun süreli bir ortaklık kurmaktan gurur duyacaktır.